SEO Bootcamp CZ 2022

Cez víkend 21 – 23.10.2022 sa v českej Vysočine, v malebnej dedinke Radešín konal prvý a.k.a. nultý ročník akcie SEO Bootcamp CZ, organizovanej Jakubom Rejnušom a Zdenkom „Linki“ Dvořákom.

Akcie sa zúčastnilo 20 SEO špecialistov prevažne z Českej republiky. Zo Slovenska sme pôvodne mali byť traja, spoločne s Jankom Januškom a Baškou Boškovou zo Spotibo. Kolegovci však žiaľ tesne pred akciou ochoreli a tak som sa za Slovensko a tím Spotibo na tomto nultom ročníku objavil iba ja (teda nie tak úplne, Janko aj napriek chorobe prispel svojou prednáškou na tému „Technický SEO monitoring“ elektronicky, formou videa 🙂 )

Hlavnou myšlienkou bolo nie len niečo si z akcie vziať ale niečo druhým aj dať. Každý z účastníkov si preto pripravil 15 minútovú prednášku, v ktorej sa s druhými podelil o skúsenosti, postupy či postrehy zo svojej SEO praxe.

Ja som prispel svojou trochou prednáškou o výsledkoch KGR experimentu, ktorý sme v agentúre realizovali (mimochodom článok k experimentu nájdeš aj na našom blogu). Zoznam ostatných prednášok je dostupný na stránke SEO Bootcampu.

Nultý ročník hodnotím veľmi pozitívne a organizátorom Jakubovi Rejnušovi a Zdeňkovi „Linki“ Dvořákovi, ako aj všetkým účastníkom, patrí veľké poďakovanie za to, že sme sa mohli všetci takto spoločne stretnúť, trochu lepšie sa vzájomne spoznať a podeliť sa s hodnotnými skúsenosťami z praxe.

Osobitné poďakovanie smeruje aj Daliborovi Jarošovi z Collabimu, ktorý sa na akcii sponzorsky podieľal a okrem iného nám do zbierky SEO knižiek podaroval aj najnovšie dielo vytvorené spolu s Michalom BinkomZáklady SEO: Jasně a stručne“ 🙂

        

No a samozrejme ďakujeme aj Petrovi Krauzovi za skvelé fotky z akcie. Pár ich prikladám nižšie.

Snáď sa vidíme zase o rok na SEO Bootcamp 2023 🙂

 

Získajte praktické SEO tipy pre zvýšenie zisku

Overené tipy z 13-ročnej praxe Praktické návody Automatizácie šetriace hodinyZanechať prvý komentár

Čítajte ďalej